Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

PREZI – prezentacje multimedialne inne niż wszystkie

PREZI to narzędzie służące do tworzenia i przedstawiania prezentacji na tzw. wirtualnym płótnie w przestrzeni 2.5D. Zamiast typowych, znanych nam z Power Pointa slajdów, pojawiają się obrazy, filmy, czy teksty zaprezentowane w formie mapy myśli, po której możemy się dowolnie poruszać. Dzięki temu praca nad prezentacją to proces kreatywny, a efekt końcowy to spójna, zapadająca w pamięci odbiorców historia.

Zapowiedź szkolenia:

Adresaci:

Szkolenie skierowane jest do osób, które wykorzystują prezentacje w codziennej pracy do prowadzenia szkoleń, tworzenia ofert handlowych lub dzielenia się wiedzą oraz poszukują atrakcyjnej alternatywy dla wszechobecnych prezentacji wykonanych w PowerPoincie.

Cele szkolenia:

Zapoznanie uczestników z funkcjonalnością programu Prezi oraz kluczowymi zasadami tworzenia dobrej prezentacji. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie pracować w środowisku Prezi oraz umiejętnie zamieniać informacje w przykuwające uwagę historie.

Program szkolenia:

Co dziś gryzie prezentera?

Wprowadzenie do świata prezentacji.

9 zasad dobrej prezentacji.

Jeśli Prezi jest odpowiedzią, to jak brzmi pytanie?

Prezi bez tajemnic

1. Krok do przodu, krok do tyłu, czyli historia Prezi.

2. Za co kochamy Prezi, a za co go nie lubimy? Analiza prezentacji.

3. Kiedy mało oznacza dużo. Szczegółowe omówienie funkcji programu.

4. Prezi vs PowerPoint. Import danych z PowerPointa.

5. Multimedia w Prezi.

6. Jak korzystać z szablonów oraz modyfikować istniejące prezentacje.

7. Tworzymy własne prezentacje w Prezi.

8. Prezi w praktyce:

  • Prezi Desktop.
  • Prezi w chmurze.
  • Praca zespołowa nad prezentacją.
  • Pokaz prezentacji online.
  • Eksport plików.

9. Prezentujemy w Prezi.

Warsztat podsumowujący

Punktem wyjścia będzie zadanie przedstawione w dość typowej prezentacji w PowerPoincie. Zadaniem uczestników będzie twórcze i pomysłowe przekształcenie tej prezentacji w nową prezentację Prezi. Uczestnicy pracują w grupach i prezentują efekt swojej pracy.

Pytania, podsumowanie i zakończenie szkolenia.

* Na szkoleniu wykorzystuje się darmową licencję dostępną na stronie www.prezi.com. Jeśli narzędzie spotka się z Państwa aprobatą jest możliwość kupienia licencji komercyjnej w dwóch wariantach do wyboru:

  1. komercyjna z dostępem do programu w chmurze przez stronę Prezi: koszt 59$ rocznie; pojemność konta 500 MB,  każda prezentacja ma domyślnie tryb ukryty. Można wstawić własne logo firmowe. Program działa tylko przy dostępie do internetu, jednak gotową prezentację można pobrać w wygodnej wersji (portable Prezi) na komputery typu PC i Mac i wyświetlać offline.
  2.  komercyjna z dostęp do programu w chmurze oraz wersją Prezi Desktop do zainstalowania na komputerze: pojemność konta 2GB, koszt 159$ rocznie; każda prezentacja ma domyślnie tryb ukryty. Można wstawić własne logo firmowe. Prezentacja tworzona przy pomocy Prezi Desktop działa także bez dostępu do internetu. Miedzy kontem w chmurze a wersją Prezi Desktop następuje wzajemna synchronizacja, a wiec zawsze mamy zaktualizowane zasoby. Gotową prezentację można pobrać w wygodnej wersji (portable Prezi) na komputery typu PC i Mac i wyświetlać offline.

Czas trwania: 1 dzień


 Zapraszamy do kontaktu! 
dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

tel. 22 308 03 50 lub info@kompetea.pl