Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Szkolenia otwarte sprzedaż/ obsługa klienta

Decydując się na udział w naszym szkoleniu zyskujesz:

szkolenie zostanie zrealizowane w małej grupie, w trosce o Twój komfort, proces grupowy i przestrzeń do zadawania pytań
szkolenie poprowadzi doświadczony Trener – wieloletni praktyk w swoim obszarze
masz możliwość konsultacji z Trenerem zarówno przed szkoleniem, jak i po jego zakończeniu
TEMATTERMINYCENA ZA OSOBĘCZAS TRWANIAPROGRAM
Efektywna sprzedaż przez telefon19-20.10.2023 Warszawa
14-15.12.2023 Warszawa
1450 zł netto 2 dni/ 14h + 3h konsultacji online
Skuteczne strategie pozyskiwania i zatrzymywania klientów12-13.10.2023 Warszawa
07-08.12.2023 Warszawa
1450 zł netto 2 dni/ 14h + 3h konsultacji online
Sztuka wywierania wpływu i perswazji w sprzedaży12-13.10.2023 Warszawa
07-08.12.2023 Warszawa
1450 zł netto 2 dni/ 14h + 3h konsultacji online
Techniki radzenia sobie z trudnym i wymagającym klientem19-20.10.2023 Warszawa
14-15.12.2023 Warszawa
1450 zł netto 2 dni/ 14h + 3h konsultacji online
Budowanie dobrych relacji z klientami21-22.09.2023 Warszawa
23-24.11.2023 Warszawa
1450 zł netto 2 dni/ 14h + 3h konsultacji online
Doskonalenie jakości w Dziale Obsługi Klienta21.06.2023 Warszawa 950 zł netto 1 dzień/ 7h

Niektórzy mają naturalny talent do sprzedaży, potrafią umiejętnie rozmawiać z klientem, zadawać konkretne pytania w celu podtrzymania dialogu, a także w nienachalny sposób zareklamować oferowany towar bądź usługę, tak by rozmówca uwierzył, że potrzebuje tej rzeczy, jest mu ona niezbędna i zdecydowanie poprawi jakość jego życia. Dla tych, którzy nie wiedzą, w jaki sposób kontrolować rozmowę i efektownie sprzedawać, mamy szkolenia z obsługi klienta, prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

Poznaj fundamenty skutecznej komunikacji sprzedażowej

Sztuka sprzedaży to o wiele więcej niż po prostu przekonanie klienta do zakupu produktu. To proces budowania trwałych relacji, zrozumienia potrzeb klienta i oferowania rozwiązań, które naprawdę przynoszą korzyści. Oferowane w Kompetea szkolenia ze sprzedaży odkryją przed Tobą głębokie spojrzenie na psychologię klienta, techniki perswazji, negocjacji oraz wiele innych kluczowych umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces w świecie sprzedaży.

Nie ma znaczenia, czy sprzedajesz produkty, usługi czy pomysły – nasze kursy pomogą Ci zbudować solidne fundamenty i doskonalić swoje umiejętności na każdym etapie procesu sprzedażowego. Przygotuj się na fascynującą podróż po świecie skutecznej komunikacji, wpływu i osiągania imponujących wyników sprzedażowych.

Szkolenia sprzedażowe, które pomogą Ci zbudować dobre relacje z klientami

Oferujemy szeroki wybór szkoleń ze sprzedaży prowadzonych przez profesjonalistów, którzy inspirują do osiągania lepszych wyników sprzedażowych, pokazują jak budować relacje pełne wiarygodności i pozytywnych emocji, jak zamykać sprzedaż o wysokiej wartości, uczą jak przekształcać potencjalnych klientów w lojalnych klientów. Pomogą Ci udoskonalić Twoje umiejętności, abyś był dobrze oceniany przez klientów, którzy będą chętnie do Ciebie wracać. Z Kompeteą dowiesz się, m.in. na czym polega etykieta biznesowa, jak rozmawiać z „trudnym” klientem, na czym polega komunikacja werbalna i niewerbalna oraz jak wpływać na decyzje klienta bez wykorzystywania manipulacji.

Szkolenia dla sprzedawców – tylko dla początkujących?

Skuteczna sprzedaż to sztuka, którą można opanować poprzez naukę, praktykę i rozwijanie odpowiednich umiejętności. Mogłoby się wydawać, że szkolenia ze sprzedaży przeznaczone są wyłącznie dla osób, które są dopiero na początku swojej ścieżki w tym zawodzie. Nic bardziej mylnego. Kursy od Kompetea są skierowane do szerokiego spektrum osób.

Przede wszystkim adresatami szkolenia ze sprzedaży są osoby pracujące, które pragną poprawić jakość swojej pracy, chcą osiągać wyższe wyniki, poznać nowe, efektywne techniki sprzedaży, pragną pogłębić swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne, zarządzają istniejącymi relacjami z klientem. Szkolenia stanowią wartościowy zasób dla nowych sprzedawców. Odnajdą oni w kursach niezbędne informacje na temat podstawowych technik budowania relacji czy psychologii Klienta. W ten sposób mogą osiągnąć szybki rozwój w branży.

Niemniej jednak z wiedzy naszych wykładowców skorzystają również nawet doświadczeni sprzedawcy. Potrzeba doskonalenia umiejętności, poznawania najnowszych trendów czy technik jest kluczowa, by zyskiwać nowe perspektywy w tym zawodzie. Wiedza przyda się także przedsiębiorcom i właścicielom małych firm. Dzięki naszym szkoleniom ze sprzedaży dowiedzą się, jak efektywnie promować swoje produkty czy usługi, zrozumieją potrzeby Klientów, co przyczyni się do tworzenia skutecznych strategii sprzedażowych.

Dla każdej z tych grup kursy ze sprzedaży stanowią cenny zasób, który pozwala zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności niezbędne do osiągnięcia doskonałych wyników w dziedzinie sprzedaży.

Obsługa klienta – szkolenia dla osób pracujących w dziale sprzedaży

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów od Kompetea, które wspomogą Twój rozwój oraz Twojego zespołu. Podczas szkoleń poruszane są takie tematy jak efektywna sprzedaż przez telefon, sztuka wywierania wpływu i perswazji w sprzedaży, budowanie dobrych relacji z klientem, doskonalenie jakości w Dziale Obsługi Klienta, skuteczne strategie pozyskiwania i zatrzymywania klientów oraz techniki radzenia sobie z trudnym i wymagającym klientem. Szkolenia oparte są na podstawowej formie nauczania przez doświadczenie, tzw. cyklu Kolba: doświadczenie + refleksja + teoria + zastosowanie w praktyce. Podczas warsztatów prowadzący pokazują prezentacje multimedialne, zachęcają do dyskusji i burzy mózgów, przeprowadzają testy kompetencyjne oraz ćwiczenia indywidualne i grupowe. Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują dyplom potwierdzający udział w kursie.

Zainteresowany? Nie zwlekaj i zaplanuj szkolenie ze sprzedaży dla siebie lub swojego zespołu! Czekamy na Twoją wiadomość. Do zobaczenia na kursie!

Sprawdź również nasze szkolenia z zagadnień prawnych.

Kompetea all rights reserved