Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Voucher szkoleniowy

Nie trać budżetu 2019! Kup Voucher Szkoleniowy i zabezpiecz niewykorzystane środki.

Kończy się rok, a Ty wciąż nie wykorzystałeś budżetu? Mamy na to rozwiązanie!

Dzięki Voucherowi szkoleniowemy Kompetea masz możliwość przedpłacić środki teraz a wykorzystać je w dogodnym dla siebie momencie. To od Ciebie zależy czy przeznaczysz je na szkolenie otwarte, warsztat in company czy doradztwo. To Ty decydujesz czy wykorzystasz przedpłacone środki za jednym razem, czy na kilka różnych projektów.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak mogę zakupić voucher?

Aby zakupić voucher skontaktuj się z nami – kamila.dabrowska@kompetea.pl i określ: na jaką kwotę mamy wystawić voucher oraz jaka pozycja ma widnieć na fakturze – może to być „Voucher” lub nazwa konkretnego odgórnie wybranego działania szkoleniowego/doradczego.

Jak działa voucher?

W dogodnym dla siebie momencie, pieniądze z vouchera możesz wykorzystać na wybrane szkolenie otwarte z naszego harmonogramu, szkolenie zamknięte i doradztwo.

Co się stanie jeśli nie wykorzystam wszystkich środków?

Nie martw się, masz aż rok na wykorzystanie środków, a jeśli mimo tego coś zostanie, to wystawiamy fakturę korygującą i zwracamy pieniądze.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu

Nazwa firmy*

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kompetea Sp. z o.o. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże brak jej wyrażenia uniemożliwi wysłania zapytania.

Twoje dane są bezpieczne. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Jestem świadomy/ma prawa do poprawiania, zmieniania i aktualizowania swoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Kompetea all rights reserved