Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

BEZPŁATNY WEBINAR Z OBSZARU HR

„DePeeRy w strukturze 3D vs. ścieżki karier – o nowym podejściu do organizacji i rozwoju funkcjonujących w niej ludzi”

12 czerwca, godz. 13:30

2018/06/12 13:30:00

Podczas webinaru dowiesz się:

 czemu ścieżki karier w wielu organizacjach przestają funkcjonować i czym można je zastąpić
 czym są DePeeRy (dedykowane programy rozwoju) i jak można je realizować w organizacji
 jak rozumiemy strukturę 3D i czemu rozwój w przód może znaczyć więcej niż rozwój w górę

FORMULARZ ZAPISU

Webinar jest bezpłatny dla osób, które zapiszą się do naszego newslettera, akceptując poniższe zgody. Zachęcamy do uczestnictwa!

Imię i nazwisko*

Adres email*

Firma*

ZAKRES MERYTORYCZNY

Potrzeba rozwoju pracowników jest coraz większa, a struktury organizacyjne topnieją w oczach. Tradycyjne rozwiązania, jak ścieżki karier i towarzyszące temu klasyczne opisy stanowisk pracy, to praktycznie relikt przeszłości. Ludzie nowej zdigitalizowanej ery, obecni na rynku pracy, mają inny system wartości i oczekiwań w porównaniu z epoką, w której urodziło się ZZL. Dziś stawia się na rozwój, zmianę, dynamikę działań. I nie chodzi o to, by w ciągu miesiąca zostać dyrektorem generalnym czy otrzymać znaczącą podwyżkę, ale by uzyskiwane kompetencje przekładały się na COŚ konkretnego. Chodzi więc o zbudowanie takiego systemu wzbudzania i utrzymywania motywacji pracownika, który daje możliwość zbierania drobnych gratyfikacji i doświadczeń, dających finalnie coś więcej. Aby to się zadziało, konieczna jest zmiana opisu stanowiska pracy i jego miejsca w stabilnej strukturze, na opis funkcji i uprawnień w bardzo ruchomych zadaniach. Jest też potrzebna zmiana sposobu myślenia o rozwoju, jako pięciu się w górę po szczeblach kariery, na ruch >w przód<.

PRELEGENT

Kinga Padzik

Ekspert w dziedzinie oceny i rozwoju pracowników oraz projektowania stanowisk pracy. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Psychologii UW oraz studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania tejże uczelni ukończonych tytułem doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Wieloletni konsultant i trener w zakresie doboru, oceny i rozwoju pracowników, projektowania stanowisk pracy oraz organizacji pracy. Specjalista w zakresie AC oraz systemów okresowej oceny pracowniczej (SOOP) posiadający także autorskie programy w zakresie obydwu tych metod. Licencjonowany konsultant techniki MAPP. Wieloletni współpracownik i wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytetu SWPS) w Warszawie, w ramach której jest kierownikiem studiów podyplomowych z zakresu ZZL oraz kierownikiem bloku specjalizacyjnego Psychologia Organizacji i Pracy. Autorka pierwszego na polskim rynku leksykonu z zakresu dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi (C.H. Beck) oraz wielu publikacji specjalistycznych i kilku naukowych. Stały współpracownik Wydawnictwa ABC (Wolters Kluwer SA), w ramach którego wydała dwie książki poświęcone ocenianiu pracowników i zarządzaniu kompetencjami:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak długo będzie trwać webinar i jak przebiegać?

Webinar podzielony jest na część merytoryczną trwającą ok. 60 minut (omawianie zagadnień w ramach prezentacji/przykładowe case’y) oraz część panelu dyskusyjnego, trwającą ok 20-30 minut w zależności od liczby zadawanych pytań.

Czy potrzebny jest specjalny programu, aby wziąć udział w webinarze?

Nie. Aby wziąć udział w webinarze wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu 512 kbps. Możliwe jest także połączenie z telefonu za pomocą darmowej aplikacji mobilnej: App Store, Google Play. Link przekierowujący do webinaru Uczestnicy otrzymają drogą mailową.

Jakie są wymagania sprzętowe?

Wymagania ze strony platformy webinarowej:

Procesor: dla Microsoft® Windows® XP oraz Windows 7 potrzebujesz co najmniej procesora 1.4 GHz Intel® Pentium® 4 lub podobnego; dla Windows Vista® Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10 (wersja 32-bit/64-bit z 32-bitową przeglądarką) potrzebujesz co najmniej procesora 2 GHz Pentium 4 lub podobnego; Pamięć RAM: dla Windows XP i Windows 7 potrzebujesz 512 MB RAM (rekomendujemy jednak 1 GB). Dla Windows Vista, Windows 8 i Windows 10 potrzebujesz 1 GB RAM (rekomendujemy jednak 2 GB); Przeglądarka: potrzebujesz Microsoft Internet Explorer 10 lub wyższego (tylko wersja 32 bitowa); Microsoft Edge; Mozilla Firefox 3 lub wyższy; Google Chrome; Programy: najnowsza wersja Adobe ® Flash® Player. Porty 1935, 443 oraz 80 muszą być otwarte.

Czy seminarium będzie nagrywane?

Tak, webinar będzie nagrywany. Dostęp do materiału będą miały jedynie osoby, które uczestniczyły w webinarze.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Czy istnieje limit uczestników z jednej firmy?

Nie. Na seminarium online może się zarejestrować dowolna liczba osób w ramach jednej organizacji.

Nie zainteresował Cię akurat ten temat? Nic straconego!
Zapisz się do naszego newslettera w polu poniżej, a poinformujemy Cię o kolejnej edycji webinaru z obszaru HR.

Kompetea all rights reserved