Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Dziękujemy za udział w dzisiejszym webinarze!

ZYSKAJ RABAT NA SZKOLENIE Z OBSZARU CIVILITY!

Tylko dziś i tylko osobom uczestniczącym w webinarze, oferujemy możliwość zapisu na szkolenie „Civility – kultura godności w miejscu pracy”
w promocyjnej cenie 500 zł + 23% VAT zamiast 850 zł 

Temat: Civility – kultura godności w miejscu pracy
Termin: 12 października Warszawa
Trener: Andrzej Woźniakowski
Miejsce: Centrum Konferencyjnym Golden Floor, ul. Chłodna

Jeśli chcą Państwo zamówić szkolenie zamknięte z omawianego tematu lub tematów pokrewnych lub jeśli mają Państwo jakieś sugestie co do kolejnych tematów naszych webinarów dla HR, prosimy o pozostawienie wiadomości poniżej:

Imię i nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu

Nazwa firmy*

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kompetea Sp. z o.o. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa w celu realizacji odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże brak jej wyrażenia uniemożliwi wysłania zapytania.

Twoje dane są bezpieczne. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Jestem świadomy/ma prawa do poprawiania, zmieniania i aktualizowania swoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.


Ostatnie wolne miejsca na szkolenia HR w październiku: