Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Zgoda na przetwarzanie danych

  Szanowni Państwo, w związku z Państwa zainteresowaniem naszą ofertą i chęcią otrzymywania od nas bieżących informacji o szkoleniach/ webinarach i promocjach, przesyłamy formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże jej brak uniemożliwi dodania Państwa do bazy naszych subskrybentów.

  Dane z formularza zostaną zapisane tylko w przypadku zatwierdzenia zgody na przetwarzanie danych.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnej ofercie szkoleń i webinarów Kompetea Sp. z o.o., za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) oraz na wykorzystywanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego

  Twoje dane są bezpieczne. Zapoznaj się z polityką prywatności.

  Jestem świadomy/ma prawa do poprawiania, zmieniania i aktualizowania swoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

  Kompetea all rights reserved