Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Szanowni Państwo, w związku ze zgłoszeniem na szkolenie prosimy o zaznaczenie poniższych pól i wysłanie formularza, tak abyśmy mogli dokończyć proces rejestracji.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Pole oznaczone gwiazdką jest obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zamieszczonych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby udziału w szkoleniu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 922) i ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz na otrzymywanie od Kompetea Sp. z o.o. informacji niezbędnych do realizacji szkolenia, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.)*

  Twoje dane są bezpieczne. Zapoznaj się z polityką prywatności.

  Jestem świadomy/ma prawa do poprawiania, zmieniania i aktualizowania swoich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

  Kompetea all rights reserved