Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Szkolenia otwarte komputerowe

Decydując się na udział w naszym szkoleniu zyskujesz:

szkolenie zostanie zrealizowane w małej grupie, w trosce o Twój komfort, proces grupowy i przestrzeń do zadawania pytań
szkolenie poprowadzi doświadczony Trener – wieloletni praktyk w swoim obszarze
masz możliwość konsultacji z Trenerem zarówno przed szkoleniem, jak i po jego zakończeniu

Kursy komputerowe

TEMATTERMINYCENA ZA OSOBĘCZAS TRWANIAPROGRAM
Kurs MS Excel – poziom podstawowy13-14.06.2024 on-line 850 zł netto 2 dni/ 16h
Kurs MS Excel – poziom średnio zaawansowany13-14.06.2024 on-line 850 zł netto 2 dni/ 16h
Kurs MS Excel – poziom zaawansowany13-14.06.2024 on-line 850 zł netto 2 dni/ 16h
Wizualna prezentacja danych dzięki Excel Dashboard (pulpit menadżerski)23-24.05.2024 on-line 1090 zł netto 2 dni/ 16h
POWER QUERY w Excelu – szybkie przekształcanie danych w gotowe raporty23-24.05.2024 on-line 1090 zł netto 2 dni/ 16h

Większość kandydatów ubiegających się o pracę deklaruje w swoim CV doskonałą znajomość pakietu MS Office. Rzeczywistość okazuje się być jednak znacznie bardziej brutalna. O ile podstawy poruszania się w Wordzie zna niemal każdy, o tyle tworzenie zaawansowanych prezentacji w Power Point czy poruszanie się po arkuszach kalkulacyjnych sprawia już problem. Z pomocą przychodzą nasze kursy komputerowe, prowadzone przez certyfikowanego trenera Microsoft. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z pakietem MS Office nie starszym niż 2010 i chęć nauki.

Kurs Excel

Najczęściej poszukiwany przez Klientów kurs komputerowy to właśnie kurs MS Excel. Realizujemy go na różnych poziomach – podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym, zaś w przypadku szkoleń zamkniętych możemy przeprowadzić test poziomujący ze znajomości programu. Tabele przestawne, narzędzia analityczne, zagnieżdżanie funkcji – wszystko to po naszych kursach z Excela przestanie być czarną magią. Przeprowadzamy kurs Excel online.

Chcesz zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy? A może szef wymaga od Ciebie lepszej znajomości pakietu MS Office? Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcesz zrobić kurs komputerowy, warto wybrać taki, który rzeczywiście rozwinie Twoją wiedzę.

Szkolenia z Excela – sprawdź, co oferujemy

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szkoleń Excel, które są skierowane do osób o różnym poziomie zaawansowania w posługiwaniu się tym narzędziem. Możesz wybrać szkolenie komputerowe podstawowe, dzięki któremu poznasz zasadę działania programu. Możesz także zdecydować się na szkolenie Excel online dla zaawansowanych.

To świetny wybór, jeśli korzystasz z arkuszy kalkulacyjnych w codziennej pracy i brakuje Ci pewnych umiejętności. Proponujemy także szkolenia komputerowe o bardziej szczegółowym zakresie, czyli:

To interesująca propozycja dla osób, które są zainteresowane konkretną tematyką związaną z arkuszami kalkulacyjnymi i analizą danych.

Szkolenia Excel – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy szkolenie Excel online to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Kursy komputerowe to bardzo wygodna i skuteczna metoda przyswajania wiedzy. Warto z nich skorzystać, ponieważ:

  • dają Ci dostęp do szerokiej i usystematyzowanej wiedzy zebranej przez ekspertów,
  • możesz się uczyć wtedy, kiedy chcesz – nie musisz uczęszczać na zajęcia w ściśle określonych terminach,
  • dostajesz informacje teoretyczne i praktyczne – ich połączenie jest najlepszym sposobem na skuteczną naukę,
  • możesz się uczyć bez wychodzenia z domu lub tam, gdzie masz na to ochotę – w podróży, w kawiarni, podczas przerwy w zajęciach na uczelni.

Szkolenia z Excela przede wszystkim pozwolą Ci zyskać wiedzę, która jest bardzo ceniona na rynku pracy. To idealny sposób na rozwój osobisty, na który warto się zdecydować już teraz.

Szkolenia Excel online – do kogo są adresowane?

Nasze profesjonalne kursy komputerowe to propozycja dla każdego, kto chce się rozwijać. Jeśli zajmujesz się zawodowo opracowywaniem danych i ich przetwarzaniem, skorzystanie ze szkolenia z Excela pozwoli Ci robić to lepiej – na poziomie eksperckim.

Jeśli z kolei dopiero rozpoczynasz karierę zawodową, pamiętaj, że znajomość pakietu MS Office (w którego skład wchodzi Excel) to jedna z podstawowych umiejętności, jaką powinieneś mieć.

Przejrzyj ofertę dostępnych kursów i wybierz ten, który jest dopasowany do Twoich oczekiwań.

Kompetea all rights reserved