Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Zespół Kompetea

Trenerzy Kompetea

Nasz zespół trenerski to przede wszystkim ludzie z pasją i ogromną wiedzą. Ich wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala na swobodne poruszanie się w danym obszarze merytorycznym, proponowanie optymalnych rozwiązań dla danej organizacji.

Ankiety poszkoleniowe oraz liczne opinie Klientów potwierdzają zarówno wysoki poziom merytoryczny, jak i kompetencje miękkie naszych trenerów. Wielu z nich ma doświadczenie akademickie, ukończone kursy trenerskie, czy certyfikat coacha – ważna jest bowiem nie tylko wiedza, ale i umiejętność jej przekazania na sali szkoleniowej. Część z trenerów, w ramach swojego rozwoju z powodzeniem wydaje książki, pisze publikacje dla różnych portali czy gazet, prowadzi badania, uczestniczy w konferencjach.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, kto poprowadzi dane szkolenie oraz otrzymać szczegółową notkę trenerską, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy dokładnych informacji.

Zespół projektowy i organizacyjny

Kompetea to także osoby odpowiedzialne za kwestie organizacyjne, takie jak rezerwacja sal, noclegów czy wydruk materiałów, osoby kontaktujące się z Klientami w kwestii szkoleń otwartych, dostępne na chacie, mailowo i telefonicznie a także osoby przygotowujące oferty szkoleń zamkniętych.

Kompetea all rights reserved