Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 22 308 03 50 info@kompetea.pl

Nasza misja


logo_rgb-02partner-w-szkoleniach

MISJĄ naszej firmy jest wpieranie rozwoju przedsiębiorstw poprzez dostarczanie wiedzy i umiejętności w procesie szkoleniowym. Zależy nam na tym, by umiejętności nabywane podczas warsztatów przez pracowników przekładały się na wymierne efekty biznesowe danej organizacji. Wierzymy bowiem, że to ludzie tworzą firmę, a odpowiednio wyszkoleni i zmotywowani stają się jej siłą napędową.

Dążymy do tego by budować partnerskie relacje z naszymi Klientami.

Naszym głównym założeniem od początku działalności było kompleksowe podejście do organizacji, stąd też nasza bogata oferta szkoleniowa skierowana zarówno do działów HR, Logistyki jak i Produkcji. Działanie na wielu płaszczyznach firmy, niezależnie od jej wielkości, niejednokrotnie przekłada się na uproszczenie wewnętrznych procedur, optymalizację procesów, czy oszczędności.

Naszym celem jest świadczenie usługi szkoleniowej na wysokim poziomie.

Dla komfortu Uczestników warsztaty odbywają się w biznesowych salach konferencyjnych i hotelach położonych w centrach miast, a grupy szkoleniowe nigdy nie przekraczają 20 osób.

Skupiamy trenerów-ekspertów z długoletnim doświadczeniem w branży oraz umiejętnościami dydaktycznymi. Komunikacja trenera z grupą, czytelność przekazu i klimat panujący na sali szkoleniowej jest dla nas równie ważny jak poziom przekazywanych treści.

Nieustannie się rozwijamy poszerzając swoją ofertę merytoryczną oraz wprowadzając nowe formy zdobywania i wymiany wiedzy.

Zachęcamy do współpracy,

Zespół Kompetea

Firma Kompetea Sp. z o.o. uzyskała wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00173/2019

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza Polityką Jakości >>> https://kompetea.pl/polityka-jakosci/

Kompetea all rights reserved